EKİBİMİZ

Deneyimli, genç, dinamik ve yaratıcı bir ekipten oluşuyoruz. Sosyal medya, web hizmetleri, teknolojik alt yapı, reklamcılık, tasarım, etkinlik gibi bir çok konuda birlikte çalıştığımız firmaların ihtiyaçlarına tek elden, üstün kalite ve mükemmellik anlayışı ile destek sağlıyoruz.

İŞLERİMİZ

Marka danışmanlığı ile çalıştığımız firmaları en iyi şekilde yansıtacak logo, banner, dergi, afiş, roll-up, hediyelik eşya ve web sitesi gibi dijital sektörde ihtiyaç duyulan tüm tasarımları yapıyoruz. Sosyal medya ağlarını kuruyor, yönetiyor, gerekli tasarımları üretip kampanyaları düzenliyoruz. Ürünler ve etkinlikler için fotoğraf ve video çekimleri yapıp, tanıtım videoları hazırlıyoruz. Her türlü etkinlik ve toplantının organizasyonunu üstleniyor, teknik destek sağlıyor ve eleman ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

HEDEFLERİMİZ

Ana hedefimiz çalıştığımız firmaların sahip oldukları potansiyeli ortaya çıkararak daha büyük kitlelere erişmelerini sağlamak, onlara danışmanlık yaparak hedeflerine doğru yönlendirmek ve kendilerini olabiliecek en hızlı şekilde rakiplerinin ilerisine taşımak. Sosyal medya yönetimi ve dijital reklamlar ile firmalarımızın yerel bilinirliğini en etkili ve en doğru şekilde artırmak, riskleri minimum düzeye indirip felaket senaryolarında çözüm odaklı planlamalar yaparak firmalarımızın marka değerlerini korumak da öncelikli hedeflerimiz arasında.

5 yıllık tecrübe, bilgi – birikim ve uzmanlığımızla projeler ve uygulamalar tasarlıyor, markalar oluşturuyor ve başarılı olmalarına yardımcı oluyoruz.

0
Proje
0
Yıl
0
Müşteri

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz

Stratejik Dijital Medya Planlama, Dijital Medya Satın Alma, Sosyal Medya Yönetimi, Influencer Marketing, Yaratıcı Tasarım ve İçerik Üretimi, Video Prodüksiyon Hizmetleri, Seo Yönetimi, Dijital PR iletişimi, Dijital Proje Üretimi

Brokoli Dijital, markalar için en doğru mecraları belirleyerek en doğru pazarlama kurgularıyla hedef kitlelere ulaşılmasını sağlayan bir  dijital pazarlama ajansıdır. Pazarlama dünyasında markanızın sesini daha fazla duyurmak ve markanıza ait etkileyici içerikler geliştirmek için bilgi, birikim ve tecrübelerimizden faydalanmak isterseniz bize ulaşabilirsiniz.